Mikulášská nadílka pro malé děti

Datum: 30.11.2010 - 2.12.2010
Pořadatel: Občanské sdružení Naše Lány
Místo: Klub pro rodiče a děti - Domeček
Přijďte s dětmi do Domečku na mikulášskou nadílku! Pro přihlášené děti nabízíme ve vymezených časech Mikulášskou hernu. Do Domečku přijde mikuláš se svým pomocníkem andělem odměnit všechny hodné děti. Čert v Domečku nebude.

úterý 30.listopadu

Mikulášská herna I. 9.30 - 10.30

Mikulášská herna II. 11.00 - 12.00

Mikulášská herna III. 16.00 - 17.00

čtvrtek 2. prosince

Mikulášská herna IV. 11.00 - 12.00

Mikuláš se bude dětí ptát, zda byly hodné a jestli znají říkanku/písničku, kterou by mu třeba s pomocí maminky řekly/zazpívaly. Stydlivé děti si mohou místo básničky pro mikuláše připravit obrázek nebo jiný vlastní výrobek.

Své děti přihlaste nejpozději do 22. listopadu přímo v Domečku nebo e-mailem na adrese sdruzeni@lany.cz s uvedením času a dne, o který máte zájem. Sdělte nám prosím jména a věk dětí, případně informaci, na co se může mikuláš dětí zeptat.

Cena mikulášské herny s nadílkou je 200,- Kč za dítě, kterému bude mikuláš nadělovat. Cena zahrnuje vstupné do mikulášské herny a cenu dárkového balíčku (bude obsahovat sladké kukuřičné křupky, lízátko, kinder vajíčko, adventní kalendář, ovoce, uhlí, dřevo, oříšky vše zabalené v punčoše). Cenu je třeba uhradit společně s přihlášením.

Jana Drastilová, občanské sdružení Naše Lány

 

Vyhledat


Aktuality e-mailem