Turnaj v pétanque

Datum: 1.5.2012 - 21.5.2012
Pořadatel: TJ Sokol Lány
Místo: Hřiště na pétanque u sokolovny
Zájemci se mohou přihlásit do 21. května 2012!

V průběhu měsíce května a června se uskuteční na novém hřišti Sokola Lány turnaj dvoučlenných družstev v PÉTANQUE. Navážeme tak na loňský, který jako první v Lánech zorganizoval pan Pavel Slánička. Jeho záměrem bylo turnaj uskutečnit i letos, bohužel se ho už nedožil. Chceme tedy turnaj uskutečnit jako vzpomínkový na obětavého a neúnavného organizátora řady sportovních akcí v obci.

Podle počtu přihlášených bude turnaj jedno, popřípadě dvoukolový. První kategorie budou žáci do 14 let a druhá od 14 do 110 let. Dvojice bez ohledu na pohlaví se přihlašují u Oldřicha Poláška na tel. č. 608 410 832, popřípadě na adresu polasekol@seznam.cz nebo se mohou zapsat na seznam v hospodě NARPA a to do 21. května 2012. Bližší informace o pravidlech a organizaci turnaje budou oznámeny na schůzce účastníků v pondělí dne 21. května v 18:00 hodin na pétanque hřišti Sokola Lány. Tento sport nemá u nás v podstatě žádnou tradici, takže přihlášení budou vlastně začátečníci.

Přihlaste se a napomozte rozšířit možnosti sportovního vyžití v Lánech. Bylo by dobré, aby utkání sledovali příznivci jednotlivých soupeřících družstev.

Oldřich Polášek

 

Vyhledat


Aktuality e-mailem