Burza podzimního a zimního oblečení

Datum: 16.10.2012
bude v lánské sokolovně 16. října 2012. Pořádá ji občanské sdružení Naše Lány provozující Klub pro rodiče a děti Domeček.

Návoz věcí na prodej je možný v neděli 14. října a v pondělí 15. října od 14:30 do 15:30 hodin. Výdej neprodaných věcí a peněz za prodané zboží bude ve středu 17. října od 9:00 do 10:00 hodin.

Podrobné informace k burze jsou v letáku ke stažení zde ve formátu pdf.

Rozdaná pořadová čísla z minulých burz Vám zůstávají. Nové maminky dostanou své pořadové číslo u Andrey
Klimešové na emailu andrejkaklimesova@seznam.cz. Bližší informace k burze podá Andrea Klimešová.

Do burzy přijímáme pouze sezónní dětské oblečení, které bude zachovalé, vyprané a vyžehlené ve velikostech
56 až 146. Maximální počet oděvů je 60 ks. Dětské botičky v maximálním počtu 2 párů. Hračky bez omezení množství. Všechno zboží pro prodej bude zkontrolováno podle připraveného seznamu (1x originál + 1x kopie) při převzetí věcí do burzy.

Doma označte každou nabízenou věc cedulkou, kterou přišpendlíte! Jednotné cedulky jsou ke stažení na našich
internetových stránkách u programu Domečku pod odkazem „Více k jednotlivému programu v Domečku" nebo si je můžete vyzvednout vytištěné v Domečku. K nabízeným věcem připravte seznam, ve dvojím vyhotovení, který bude obsahovat všechny údaje z identifikačních cedulek a popis nabízené věci. Seznam je ke stažení opět na internetu nebo si ho můžete vyzvednout vytištěný v Domečku.

Oblečení do burzy noste přímo do Domečku v uvedeném termínu! Neprodané věci, které nebudete chtít nazpět, budou předány FOD Klokánek v Hostivici u Prahy. Můžete donést i dámské nebo pánské zachovalé oblečení, které předáme spolu s dětskými věcmi předáme do FOD. Tašky, ve kterých věci do burzy přinesete, si odnesete domů. Při výdeji si tašky opět přinesete (předejdeme tím zbytečným dohadům o vlastnictví tašek/přepravek). Výdej věcí a peněz proběhne v Domečku a to pouze ve vyhlášeném termínu! Nevyzvednuté věci a peníze propadají ve prospěch Domečku. Z prodaných věcí účtujeme poplatek 10% pro Domeček. Za vstup na burzu, vybíráme samostatné vstupné 20,- Kč.

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem