Zápis do pétanque zápolení Lánská koule 2013

Datum: 1.3.2013 - 27.3.2013
Autor: Martina Hořejší
Pořadatel: TJ Sokol Lány
Chcete poměřit svou dovednost ve hře pétanque? Potom nepropásněte zápis do letošního ročníku - Lánská koule 2013 a přihlašte se do 27.3.2013 u organizátorů soutěžního klání.

Vážení zájemci o sportovně společenskou hru v pétanque! Na základě příznivého ohlasu loňské pétanquové sezóny chceme i v roce 2013 připravit soutěž, kde by si mohli všichni zájemci poměřit své schopnosti. Noví zájemci se mohou na první schůzce dotazovat nejen na organizaci turnaje, ale i na pravidla. S těmi je možno se již nyní seznámit na tabuli České asociace pétanque klubů (ČAPEK) u pétanqueového hřiště. Nováčci si budou moci vyzkoušet hody, popř. vyslechnout rady a doporučení. Protože z uplynulého roku jsme se poučili, jak takovou soutěž efektivně zorganizovat, chceme zahájit klání dříve, tedy již v dubnu. Věková kategorie nejmladších bude posunuta od 6 do 14 let, druhá od 14 do 110 let a opět se bude soutěžit ve dvojicích.

Protože předpokládáme velký zájem, budeme i tentokrát hrát dvoukolově. Na společném setkání v pátek 29. března 2013 se rozlosují skupiny. K operativnímu domlouvání zápasů je nezbytné ke svému jménu připojit i telefonní číslo, popřípadě e-mailovou adresu. Tyto údaje pak všichni přihlášení účastníci obdrží. Zájemci se mohou hlásit u Oldřicha Poláška na tel. č. 608 410 832, nebo na e-mailu: polasekol@seznam.cz nejpozději do 27.3.2013.  
Pro letošní hru zakoupil pořadatel TJ Sokol Lány nové hrací koule a hráči si je vždy před zápasem vyzvednou v hospodě Narpa. Zde budou na nástěnce tabulky všech skupin a tabulka rezervací hřiště. Tam si každý dopíše do prázdné kolonky den a čas zápasu a tím si zablokuje hřiště. Tedy vše stejně jako v loňském roce. Tabulky hráčů i další případné pokyny a průběžné výsledky budou zveřejňovány ve vitríně před sokolovnou a na webových stránkách obce Lány.    

Přihlaste se, přijďte povzbuzovat a pobavit se, těšíme se na Vás.

Oldřich Polášek

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem