Příměstský tábor pro děti od 3 let

Datum: 29.7.2013 - 2.8.2013
Pořadatel: OS Naše Lány
Místo: Lánská sokolovna
program v době letních prázdnin od 8:00 do 16:00 nabízí občanské sdružení Naše Lány v rámci Klubu pro rodiče a děti Domečku. Téma týdenního táboru bude Po stopách zvířat.

Již pátý rok připravujeme pro děti na dobu letních prázdnin celodenní pobytové akce v lánském Domečku. Chceme zpříjemnit prázdniny vašim dětem i vám. Nabídka je určena pro děti od 3 let. Maximálně 15 dětí ve skupině.

Co je to příměstský tábor
Příměstský tábor je alternativou ke klasickým táborům. Děti prožijí zábavný den a večer jsou opět s rodinou.

Co je pro děti připraveno
Každý turnus se věnujeme jiné celotáborové hře. Co nejvíce času trávíme venku. Všechny výrobky si děti odnesou domů. Každý týden je plný nových dobrodružství.

Služby zahrnuté v ceně
Cena za celodenní pobyt (5 dní v týdnu) na táboře se stravou je 1700,- Kč (členové občanského sdružení Naše Lány mají slevu 200,- Kč/ 1 dítě) Strava: svačina, oběd, svačina a pitný režim. Obědy jsou zajištěny v nekuřáckém salónku hotelu Classic v Lánech. O děti se starají zkušení vedoucí (jen 5 dětí na vedoucího). Fotodokumentace z tábora pro každého.

NOVINKY V LETOŠNÍM ROCE
V letošním roce neomezujeme horní hranící věk pro přihlášení dětí na tábor. Můžete tedy bez obav přihlásit děti školkové a s nimi i starší sourozence. Nudit se u nás nebudou.

Ze starších dětí vytvoříme druhou skupinu. Tato skupina bude mít vzhledem ke svému věku a dovednostem dobrodružnější program než skupina s mladšími dětmi.

Pro děti jsme připravili několik výletů (VLAK/BUS/PĚŠÍ) z nichž některé budou moci absolvovat i ti nejmladší.
Obě skupiny mají základnu v lánském Domečku a mohou využívat celou sokolovnu.

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem