Turnaj v pétanque 2013

Datum: 18.8.2013
Vstoupil do své druhé části, více jak 2/3 zápasů jsou odehrány. V neděli 1. září v 18:00 hodin se na hřišti sokolovny bude konat setkání u táborového ohně a vyhlášení výsledků základního kola turnaje. Pozvání se týká samozřejmě i rodinných příslušníků a spřízněných duší.

Zdravím všechny příznivce a hráče pétanque "Lánská koule 2013". V neděli 1. září v 18:00 hodin se na hřišti sokolovny bude konat setkání u táborového ohně a vyhlášení výsledků základního kola turnaje. Pozvání se týká samozřejmě i rodinných příslušníků a spřízněných duší. Bude možnost opékání buřtíku na ohni. Občerstvení lze zakoupit v Narpě, buřty popř. něco jiného a něco na napíchnutí si zajistí každý sám. Paní Eva Šváchová zajistila, že nám na akordeon zahraje několik francouzských písní Filip Kratochvíl. Až na některé drobné maličkosti by už mělo být základní kolo uzavřeno, čímž by bylo možno vyhlásit slavnostně výsledky v jednotlivých skupinách. Nesměle apeluji na ty, kterým ještě nějaký ten zápas chybí, aby to v rámci možnosti dohnali. Děkuji.

Dále s lítostí sděluji, že ze zdravotních důvodů musela odstoupit paní Hana Špásová a dohodla se se svou partnerkou paní Jitkou Nedvědovou, že odstoupí z turnaje jako dvojice. Protože ještě neodehrály žádný zápas, bude skupina "B" obsahovat jen osm dvojic. V příloze posílám dosavadní výsledky zápasů v jednotlivých skupinách. Pokud tam zjistíte nějakou chybičku, popř. nezapsaný zápas, sdělte mi to prosím, doplním a opravím. Dále bych rád zapůsobil na mládež - skupinu "D" do 14 let, aby zvláště ti, kteří ještě nemají za sebou ani jeden zápas se trochu snažili vzájemně domluvit a trochu to rozjeli. Děkuji za nadšení a nasazení všech borců.

Olda Polášek

Zajímají vás dosavadní výsledky turnajů nebo fotogalerie ze zápasů? Podívejte se zde.

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem