Lány se připojí k akci Česko zpívá koledy

Datum: 11.12.2013
Pokud rádi zpíváte koledy, zaškrtněte si ve svém kalendáři datum 11. prosince 2013. Právě v tento den se s úderem 18. hodiny rozezní celou Českou republikou zpěv pěti koled. Na desítkách míst totiž odstartuje akce Česko zpívá koledy. Zpívat budou ale třeba také krajané v mnoha zemích po celém světě. A koledy budou znít na náměstích, v kavárnách, domovech důchodců i na dalších místech.

Zpívat se bude v šesti místech na Kladensku a Slánsku, což je nejvíce z celých středních Čech.

V Lánech budeme zpívat na Masarykově náměstí, a pokud se chcete přidat, přijďte před 18. hodinou a podpořte tak tuto příjemnou adventní akci. Přijďte se na chvíli zastavit v předvánočním shonu a společně si zazpívat pět koled, dát něco teplého na zahřátí a nasát tu správnou adventní atmosféru. Zpěvníčky budou na místě k dispozici.

Koledy zazní v přesně stanoveném pořadí. Jako první zazpíváme píseň Nesem Vám noviny. Následovat budou písně Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Štědrej večer nastal a Pásli ovce Valaši.

I naše hvězda již nyní svítí na mapě akce Česko zpívá koledy. Více o projektu naleznete také na www.ceskozpivakoledy.cz. Akci Česko zpívá koledy vyhlásilo rádio Impusl a Deníky.cz, podporuje jej TV Nova a síť rádií MMS.

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem