Třetí ročník LÁNSKÉ KOULE

Datum: 23.2.2014
Zájemci o hru v letošním ročníku pétanque se mohou již nyní hlásit u ředitele závodu pana Oldřicha Poláška. Termín pro podání přihlášek končí 26. března 2014.

Třetí ročník LÁNSKÉ KOULE - soutěž pétanque je již za dveřmi!

Vážení zájemci o sportovně společenskou hru pétanque!
Na základě příznivého ohlasu předchozích dvou ročníků připravujeme i v roce 2014 soutěž, kde si mohou všichni zájemci poměřit své dovednosti ve sportu, který si každoročně získává celosvětově nové a nové příznivce. Zájemci se mohou na první schůzce seznámit nejen s organizací turnaje, ale i s velmi jednoduchými pravidly. Tato pravidla ve zjednodušené formě mohou zhlédnout již nyní na tabuli České asociace pétanque klubů (ČAPEK) u pétanqueového hřiště v areálu sokolovny. Na společném setkání v pátek 28. 3. 2014 v 16:30 hodin přímo, na hřišti pétanque, si rozlosujeme jednotlivé hrací skupiny. Zde si také budou moci všichni vyzkoušet hody, popř. vyslechnout rady a doporučení. Věková kategorie nejmladších hráčů je od 10 do 14 let, druhá od 14 do 110 let a opět se bude soutěžit ve dvojicích. S ohledem na předpokládaný velký zájem bude i tentokrát hráno dvoukolově. K operativnímu domlouvání zápasů je nezbytné ke svému jménu sdělit i telefonní číslo, popřípadě e-mailovou adresu. Tyto údaje pak všichni účastníci obdrží. Zájemci, DVOJICE, se mohou přihlásit u Oldřicha Poláška na tel. č. 608410832, nebo na e-mailové adrese polasekol@seznam.cz nejpozději do 26. března 2014!
Hrací koule si hráči mohou, stejně jako v předchozích letech, vyzvednout v hospodě Narpa, kde budou na nástěnce tabulky všech skupin a tabulka rezervací hřiště. Tam si každý dopíše do prázdné kolonky den a čas zápasu a tím si zablokuje hřiště.  Tabulky hráčů i další případné pokyny a průběžné výsledky budou rovněž zveřejňovány ve vitríně před sokolovnou. Za příznivého počasí mohou klání vypuknout po jarní údržbě hřiště, tedy cca po 30. březnu.
Přihlaste se, přijďte povzbuzovat a pobavit se, těšíme se na Vás.      

Oldřich Polášek

 

Vyhledat


Aktuality e-mailem