Čtení pro celou rodinu a burza knih

Datum: 22.3.2015
Pořadatel: Naše Lány z.s., ZŠ Lány, MŠ Lány, Muzeum TGM
Místo: Muzeum T. G. M. v Lánech
Letošní literární odpoledne bude věnováno českému lyrickému a satirickému básníkovi, tvůrci dětské poezie a učebnic pro děti panu Jiřímu Žáčkovi. Začátek je ve 14:00 hodin v Muzeu T. G. M. Věnujte knihy do burzy knih - výtěžek bude věnován Mateřské škole na rozšíření knihovny.

Čtení pro celou rodinu odstartovala již v prosinci 2014 vyhlášením výtvarné soutěže pro děti z lánské základní a mateřské školy. Úkolem lánských a vašírovských dětí je namalovat obrázek inspirovaný tvorbou Jiřího Žáčka. Všechny kresby budou vystavené od neděle 22. března od 14:00 hodin do 17:00 hodin v Muzeu T. G. M. Žáci základní i mateřské školy se již nyní připravují se svými pedagogy na vystoupení.


Součástí literárního odpoledne bude i tradiční burza knih. Máte doma knihy, které jste dlouho nevzali do ruky? Nechcete knihy vyhazovat? Přijímáme všechny knihy v zachovalém stavu. Novější knihy zejména pak encyklopedie a dětské knihy však mají větší šanci najít nového majitele. Darované knihy mohou být také vylepšit fond knih místní obecní nebo školní knihovny. Pokud chcete knihy do burzy věnovat, můžete je již nyní nosit do lánského Muzea T. G. M. Výtěžek z letošní burzy knih věnujeme Mateřské škole Lány na nákup nových knih pro děti.

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem