Májová veselice

Vydáno: 30.5.2008

Středočeského kraje srdečně zvou na MÁJOVOU VESELICI s bohatým kulturním programem, která se bude konat tuto sobotu 31. května.

Máje začnou v 10 hodin průvodem májovníků v lánských ulicích. Ten bude spolu s dechovkou vyhrávající z vozu taženého koňmi zvát občany na odpolední oslavu Májů. V průvodu je vítán každý.

Samotná MÁJOVÁ VESELICE pro širokou veřejnost s posezením a občerstvením začne tuto v sobotu 31. května ve 13 hodin na Masarykově náměstí v Lánech, v prostoru před Hospodou Narpa. Vstup je zdarma.

V programu vystoupí dechovka p. Rychtaříka, cimbálová kapela p. Chocholy z Nového Strašecí a až do pozdních nočních hodin bude k tanci i poslechu hrát kapela K.Band, která také připravila ukázky lidových tanců. Ve 14:30 hod. bude zahájena soutěž ve šplhání příchozích na máj pro zajímavé ceny.

Tuto sobotu 31. května jste srdečně zváni na Májovou veselici v Lánech.