Fotosoutěž Lánské pohledy se blíží do finále!

Vydáno: 9.6.2008

Využijte poslední možnost zaslání fotografií v prodlouženém termínu do pátku 13.6.2008 do 24.00 hodin!

Příjem fotografií do fotosoutěže pořádané komisí veřejného pořádku, sportu a mládeže bude ukončeno datem 13. června 2008.  Stále se mohou zúčastnit všichni občané Lán a Vašírova s trvalým pobytem, zasláním max. 5 ks fotografií (barevné i čenobíle) v elektronické podobě na e-mailovou adresu fotosoutez@lany.cz nebo doručením na Obecní úřad v Lánech v papírové podobě. Cílem je získat zajímavé pohledy na obec, bezprostřední krajinu, stavby, lidi, sportovní, kulturní a společenské aktivity, postřehy .........

Uzávěrkou příjmu fotografií však soutěž nekončí! Datem 14. června 2008 můžete dát svůj hlas svému favoritovi. Fotografie, která získá největší počet hlasů, získá cenu čtenářů internetových stránek obce Lány www.lany.cz.

Vyhlášení výsledků fotosoutěže, kterou vybere odborná porota ve složení: Jiří Hanke - fotograf, ředitel fotogalerie České spořitelny; Milan Petriščák - amaterský fotograf, ředitel umělecké a reklamní agentury KLUBKO 55, Kladno; Karel Sklenička - starosta obce; PhDr. Zdeněk Kuchyňka - umělecký teoretik, ředitel Sládečkova muzea v Kladně; JUDr. Ernest Kosár - člen zastupitelstva, předseda komise veřejného pořádku,sportu a mládeže - organizátor soutěže bude na Lánských letních slavnostech ve 14.45 hodin v atriu hotelu Classic. Vystaveny budou i vybrané soutěžní fotografie.

Ernest Kosár, předseda Komise veřejného pořádku, sportu a mládeže