Naše obec získala modrou stuhu v krajském kole soutěže Vesnice roku 2008

Vydáno: 2.7.2008

Výsledky středočeského kola soutěže Vesnice roku 2008.

Letošního již 14. ročníku soutěže Vesnice roku 2008 se ve středočeském kraji zúčastnilo 49 obcí. Krajská hodnotitelská komise, ve které byli zástupci Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Ministerstva zemědělství ČR, Ministerstva životního prostředí ČR, Ministerstva kultury ČR, Svazu měst a obcí ČR, Svazu knihovníků a informačních pracovníků, Spolku pro obnovu venkova ČR a Folklorního sdružení ČR vyhlásila dne 25.6.2008 výsledky.

Na prvním místě se ve Středočeském kraji umístila a zlatou stuhu získala obec Petrovice z okresu Příbram.

Dále byla udělena následující ocenění ve formě stuh:

Modrá stuha za společenský život – obec Lány, okres Kladno
Bílá stuha za činnost mládeže – obec Sudovo Hlavno, okres Praha – východ
Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí – obec Blažejovice , okres Benešov
Oranžová stuha za spolupráci obce a zemědělského subjektu – obec Kamberk, okres Benešov.