• Titulní strana
  • Aktuality

Ve výběrovém řízení na vybavení herními prvky pro dětské hřiště ve Vašírově byla vybrána firma TR Antoš s.r.o.

Vydáno: 8.7.2008
Nabídky herních prvků, jejich montáže a úpravy dopadových ploch předložily celkem tři oslovené firmy - TOMOVY PARKY s.r.o., TR Antoš s.r.o., Direckt Media s.r.o.. Čtvrtá nabídka od fy Smitka František - dřevovýroba byla z poptávkového řízení vyřazena, protože neodpovídala zadání. Ze zaslaných nabídek postoupily do užšího výběru firmy TOMOVY PARKY s.r.o., TR Antoš s.r.o., které byly vyzvány ke zpřesnění nabídek dle požadavků pracovní skupiny složené ze zastupitelů obce Lány, vašírovských občanů a členů občanského sdružení Naše Lány. Při konečném zvážení všech skutečností, ceny a záručních podmínek  vybrala pracovní skupina firmu TR Antoš s.r.o. Smlouva s dodavatelem bude podepsána do 15. července 2008. Termín dodávky herních prvků je 42 dnů od podpisu smlouvy.