Benefice Hejbni kostrou po školu vydělala skvělých 53.104,- Kč.

Vydáno: 2.10.2008

Podařilo se tak úspěšně dokončit práci Sdružení rodičů, přátel a dětí školy, kteří projekt na zakoupení mantinelů na školní hřiště zahájili v roce 2007.

Výdělek z benefiční akce bude použit pro zakoupení univerzálních mantinelů z vysoce odolných plastů např. pro florbal, hokejbal nebo in-line hokej na zrekonstruované víceúčelové asfaltové hřiště za lánskou školou. Hřiště využívají žáci školy během výuky a po skončení výuky je dispozici i veřejnosti. Mobilní mantinelový systém žádné hřiště v naší obci nemá. Základní škola a SRPDŠ dosud nashromáždily na předchozích akcích „Přiletíme jako střely vydělat na mantinely 2007" a „Školní akademie 2008" částku 53.104,- Kč. Pořizovací cena systému je přes 80 tisíc korun!
Shrnutí akce  (PDF 33,4 kB)