Celostátní turnaj ČOS dorostu ve stolním tenisu v Lánech!

Vydáno: 23.10.2008

Přijďte se podívat v sobotu 25. října 2008 od 9.00 do 16.00 hodin do lánské sokolovny.

Ústřední komise stolního tenisu ČOS pověřila lánskou tělocvičnou jednotu uspořádáním přeboru České obce sokolské dorostu v sobotu 25. října 2008. Jde o vrcholnou akci dorostenců a dorostenek z celé republiky. Zajištění této akce je projevem důvěry k naší TJ. Doposud tyto přebory zajišťovaly velké jednoty jako Plzeň, Písek, Olomouc. Předpokládáme účast asi 40 nejlepších hráčů a hráček z celé naší republiky a na divokou kartu budou hrát i mladí hráči z naší TJ. Cílem lánského oddílu stolního tenisu je kromě zabezpečení přeboru i seznámení hráčů a jejich rodičů s obcí, kterou určitě většina účastníků navštíví poprvé.
Přijďte se podívat! Hraje se od 9 hodin cca do 16 hodin.
Ladislav Moravec, předseda oddílu stolního tenisu