Lánské letní slavnosti 2004 - Ohlédnutí

Vydáno: 26.8.2009

Lánské letní slavnosti 2004 máme za sebou... Snad není od nás troufalé tvrdit, že se vydařily. Pro nás byla největší odměnou velká účast veřejnosti, pro kterou jsme celou akci připravili.

Závěrečné slovo organizátorů Lánských letních slavností 2004

Potěšilo nás, že rodiny s dětmi zůstaly po celé odpoledne a užívaly si bohatého programu.Vážíme si návštěvy paní Livie Klausové, která se přišla na slavnosti podívat, přestože měla jiný program a svou účast dopředu omluvila. Počasí nás také podpořilo a ze zamračené oblohy po celý den nezapršelo.

Ohlasy na slavnosti jsou pozitivní a pro nás jsou velkou výzvou do dalšího ročníku. Chceme Vám slíbit, že se slavnosti pokusíme zopakovat i v příštím roce. Rádi bychom, aby se Lánské letní slavnosti staly tradicí a byly pravidelným zpestřením společenského dění v naší obci. Pro Vaši informaci si dovolujeme zveřejnit některá fakta o slavnostech 2004.

Zorganizovat Lánské slavnosti bylo nápadem Vladimíra Nováka a Martiny Hořejší. Na tvorbě programu celého dne se podíleli také Roman Havelka a Karel Pleiner z Lánského ochotnického souboru Tyrš a paní Radka Jelínková za Kulturní komisi Obecního úřadu Lány. Společné nápady, náměty a kontakty jsme využili ve prospěch zorganizování Lánských slavností a výsledek jste měli možnost posoudit sami. Celá akce by neproběhla bez vstřícného postoje obecních zastupitelů. Jejich pochopení pro uskutečnění slavností a hlavně významná finanční podpora, byly pro nás obrovskou pomocí a podporou. Samozřejmě nezapomínáme ani na sponzory, kteří se rozhodli nás podpořit. Naše poděkování patří také dobrovolníkům ze základní školy a Sokola, kteří se celý den nezištně podíleli na chodu slavností. Naše velké díky patří všem "účinkujícím" na Lánských letních slavnostech, kteří se zasloužili o  příjemnou atmosféru celého dne.

Těšíme se na Vás v příštím roce na Lánských letních slavnostech 2005 a uvítáme každý dobrý nápad a pomocnou ruku. Své náměty, tipy i kritiky nám můžete psát na lls@lany.cz.