Lánské letní slavnosti 2006 - Pozvánka

Lánské Letní slavnosti, areál hotelu Classic

zámek Lány

Srdečně Vás zvou
Obec Lány a Společnost EuroAgentur Hotels & Travel a.s.
dne 17. června 2006

Obec Lány ve spolupráci s EuroAgentur Hotels&Travel a.s. opět přichystala pro návštěvníky Lánských letních slavností v hotelu Classic pestrý program. Po celý den bude návštěvníkům k dispozici řemeslný jarmark, kde budou k vidění známé i zapomenuté techniky starých mistrů. Z bohatého doprovodného kulturního programu můžeme zmínit šermířská vystoupení skupiny Armagedon, Berounských měšťanů, show s bičem mistra světa z r. 2003 Pavla Votápka, módní přehlídku dětí speciální školy Slunce Kačice, historické tance ZUŠ Nové Strašecí, vystoupení oddílu aerobiku TJ Sokol Lány a kroužku stepu žáků ZŠ Lány. Pro děti je připraveno divadelní představení Divadla Anima Candida a kreslení v areálu hotelu. K vidění budou rovněž sportovní a historické vozy z depozitáře muzea sportovních vozů. K poslechu bude hrát skupina Sekáči a Třehusk ze Zadní Třebáně.

V podvečer zahraje lánský ochotnický soubor Tyrš krátký skeč „Konkurz“ ze života hasičů a poté bude následovat taneční zábava s kapelou V pantoflích pod širým nebem v atriu hotelu. Program slavností začíná v 10.00 hod v areálu hotelu/restaurantu Classic v Lánech. Vstupné na program je dobrovolné. Přístup do celého areálu hotelu Classic je bezbariérový.

O Lánských letních slavnostech v tisku - MF DNES

Hotel-Restaurant Classic   Cllasic - muzeum sportovních vozů Lány   Energie stavební a báňská
Fisa s.r.o.   TGM - Muzeum v Lánech   Obecní úřad Lány
EuroAgentur   Schenck

Zájemci o účast na řemeslném jarmarku mohou kontaktovat pořadatele na mailové adrese: lls@lany.cz nebo telefonicky u pí Hořejší tel. +420 732 770 797.