Inzerce v únorovém Lánském zpravodaji zdarma

Vydáno: 20.1.2010

Uzávěrka pro poslání podkladů je 25. leden 2010. Zašlete v elektronické podobě na email: zpravodaj@lany.cz

Pro lánské a vašírovské občany se nabízí jedinečná příležitost otištění inzerátu ZDARMA!

Jste zedník, truhlář, pokrývač, projektant, masérka, kadeřnice, provozujete restauraci? Dejte o sobě vědět a získejte nové zákazníky! V únorovém zpravodaji bude zdarma zveřejněn adresář všech lánských a vašírovských občanů, kteří nabízejí své služby nebo výrobky veřejnosti. Pokud máte zájem, zašlete své kontaktní údaje ve formátu – název, adresa, telefonické spojení, případně i odkaz na www.stránky, e-mail v elektronické podobě na e-mail: zpravodaj@lany.cz nebo je v písemné podobě doručte na Obecní úřad v Lánech k rukám Karla Pleinera. Protože chceme vyhovět všem zájemcům o inzerci, bude otištěna inzerce v rozsahu maximálně 150 znaků (bez mezer). Uzávěrka pro poslání podkladů je 25. ledna 2010.