Zastupitel Roman Havelka odstoupil ze zastupitelstva obce Lány

Vydáno: 26.1.2010

Na včerejším veřejném zasedání zastupitelstva obce Lány došlo k výměně zastupitelů. Z funkce předsedy  Kulturně - školské komise odstoupil pan Roman Havelka z důvodů časového zaneprázdnění.

Na uvolněný mandát do obecního zastupitelstva obce Lány nastoupila jako 1. náhradník ze sdružení nezávislých kandidátů "Společně pro Lány a Vašírov" paní Martina Hořejší, která včera složila slib před zastupitelstvem obce.

Současně došlo ke změně ve vedení Komise kulturně - školské komise a Komise informatiky. Pan Karel Pleiner povede Kulturně - školskou komisi a paní Martina Hořejší dostala na starosti Komisi informatiky včetně Lánského zpravodaje. Pan Roman Havelka zůstává členem Kulturně - školské komise.

Rezignační dopis pana Romana Havelky v plném znění ke stažení zde ve formátu pdf.