Uzavírka silnice č.II/236 a III/23623 dne 6.3.2010 v souvislosti s oslavami T.G.Masaryka

Vydáno: 3.3.2010

od 8.00 - 19.00 hodin.

V souvislosti s oslavami T.G.Masaryka bude v sobotu 6. března uzavřena silnice č.II/236 (tj. za kruhovým objezdem na příjezdu od Slovanky směrem do Zámecké ulice až k počátku náměstí T.G.M. v Lánech a dále silnice č. III/23623 (tj. od odbočky k lánskému hřbitovu za kruhovým objezdem ze Slovanky k ulici Ke Hřbitovu).

Autobusových spojů se uzavírka silnic týkat nebude, autobusové spojení bude dle jízdního řádu. Autobusová zastávka na náměstí bude funkční a autobusy do ní budou zajíždět z ulice Ke Hřbitovu.

Objízdná trasa do Lán ve směru ze Slovanky vede po obchvatu. Dopravní značení uzavírky provede firma Adsum.

Děkujeme řidičům za pochopení mimořádné situace.

Plánek uzavírky silnic č.II/236 a III/23623 ve formátu pdf. ke stažení zde.

Karel Sklenička, starosta obce