Festival vína (Ne)vinné Lány

Datum: 22.4.2017
Pořadatel: (Ne)vinné Lány s.r.o.
Festival vína (Ne)vinné Lány - 2. ročník, sobota 22.4.2017 od 11:00 do 18:00 hodin v Muzeu TGM.

Festival vína (Ne)vinné Lány 2017 se bude konat 22. dubna 2017 opět v Muzeu Tomáše Garriguea Masaryka v Lánech. Také na 2. ročníku očekáváme účast tuzemských renomovaných vinařů téměř ze všech moravských a českých vinařských podoblastí, prezentujících svá špičková vína. Díky kombinaci noblesních prostor Muzea TGM, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků slibuje festival vína (Ne)vinné Lány 2017 být znovu nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem.

Očekáme, že většina vystavovatelů ročníku 2016 k nám zamíří i v roce 2017. Pro nové návštěvníky uvádíme, že v dubnu 2016 na Lánech prezentovala svá špičková vína následující renomovaná vinařství: Volařík, Lahofer, Reisten, Sonberk, Gotberg, Hanzel, Kořínek, Jakubík, Naturvini, Škrobák, Vinařství Pod Chlumem, Dobrá Vinice či Nové Vinařství. Teplé občerstvení na festivalu zajistil Paul Day, majitel a šéfkuchař restaurace „Maso a kobliha“ a „Sansho“, které obě byly oceněny doporučením „Bib Gourmand“ neboli malým „Michelinem“.

Z důvodu hladkého průběhu festivalu a optimalizace omezené kapacity Muzea TGM jsou vstupenky prodávány s vyznačeným časem vstupu a celkový počet limitován. Předprodej v síti Ticketportal bude ukončen 20. 4. 2017 v 23:40h a dále budou vstupenky k dispozici už jen na místě přímo v Muzeu TGM Lány do vyprodání kapacity.

Přejeme Vám příjemný zážitek a kladný vztah k moravskému a českému vínu.
S úctou, Emil Buřič a Zbyněk Gregor (pořadatelé)

http://www.nevinnelany.cz/

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem