Jarní a letní burza oblečení

Datum: 10.4.2018
od 9:00 do 12:00 hodin v přízemí lánské sokolovny.

PRAVIDLA BURZY
Do burzy přijímáme pouze sezónní dětské oblečení, které je zachovalé, vyprané a vyžehlené ve velikostech 56 až XS a S. Maximální počet oděvů je 40 kusů. Dětské botičky max. 2 páry. Hračky max. 5 kusů. Všechno zboží pro prodej bude zkontrolováno podle připraveného seznamu (1x originál + 1x kopie) při převzetí věcí do burzy.
Doma označte každou nabízenou věc cedulkou, kterou přišpendlíte! K nabízeným věcem připravte seznam, ve dvojím vyhotovení, který bude obsahovat všechny údaje z identifikačních cedulek a popis nabízené věci. Jednotné cedulky a seznam je ke stažení na internetu nebo si je můžete vyzvednout vytištěné v Domečku. Používejte naše cedulky a seznam.

Rozdáváme úplně nová čísla – všichni zájemci kontaktujte kontaktujte Andreu Klimešovou
na emailu: andrejkaklimesova@seznam.cz nebo na telefonu 604 894 402.
Neprodané věci, které nebudete chtít nazpět, budou předány některé charitativní organizaci v našem okolí. Můžete donést i dámské nebo pánské zachovalé oblečení, které předáme spolu s dětskými věcmi. Výdej věcí a peněz proběhne pouze ve vyhlášeném termínu! Nevyzvednuté věci a peníze propadají ve prospěch Domečku. Z prodaných věcí účtujeme poplatek 10% pro Domeček. Za vstup na burzu, vybíráme vstupné 20,- Kč. Vrácené věci a peníze si zkontrolujte podle přiloženého seznamu ihned při jejich převzetí. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel. Děkujeme za pochopení.

Burza jaro/léto 2018 (PDF 368 kB)
Seznam (PDF 92,7 kB)
Štítky (PDF 64,7 kB)
 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem