Sokolský sportovní den

Datum: 29.7.2018 - 29.7.2018
Pořadatel: TJ Sokol Lány
Místo: sokolovna a přilehlý venkovní areál
TJ Sokol Lány zve na Sportovní hry pro děti i dospělé, které se uskuteční v neděli 29. července od 14 hodin na sportovišti za lánskou sokolovnou.

Těšit se můžete na koloběžkovou olympiádu, turnaj v mini volejbale, mini basketbal, mini ping pong, střílení z luku a Nerf pistolí, skok přes švihadlo, chůze po Slackline. Za splnění úkolů dostanou děti sladké odměny.
Dále vás čeká rodinný orientační závod v běhu, závody v kutátelní sudu, ukázka zásahové jednotky Policie ČR a bazar sportovních pomůcek. Od 17:00 hodin bude pro všechny připravena diskotéka s týmem Diskotačení 😊

Součástí programu je i ORIENTAČNÍ RODINNÝ BĚŽECKÝ ZÁVOD V LÁNECH - Start je v 15:30 hodin na venkovním sportovišti za lánskou sokolovnou.

Pravidla a podmínky pro účast v závodě:  Minimálně dvojčlenná skupina (účast jednoho rodiče nutná), maximální počet skupiny není omezen.Jeden z účastníků z přihlášené skupiny musí být starší 15ti let.

Soutěžní kategorie jsou vyhlášeny tři. Zařazení soutěžních skupin bude dle nejmladšího účastníka.
Rozdělení do skupin – rodiče s dětmi do 10ti let, rodiče s dětmi do 15ti let, rodiče s dětmi nad 15 let.

Registrace závodníků je možná v den konání her do 15:00 hodin u pořadatelů. Závodníci po odstartování obdrží mapu Lán a registrační kartu. Startovací čas bude zaznamenán do registrační karty. Přihlášené skupiny budou startovat v časovém rozestupu. Na místech v katastru obce určených pořadatelem, budou kontrolní otázky a razítko pro označení registrační karty.

Po oběhnutí všech stanovišť se závodníci vrátí zpět na start a předají registrační kartu pořadatelům. Do karty jim bude zaznamenán cílový čas. Pořadatelé vyhodnotí odpovědi na kontrolní otázky, za špatnou odpověď bude přičtena penalizace (její výši před startem oznámí pořadatel).

Vyhlášení výsledků bude po ukončení závodu, nejpozději však v 16:45 hodin. Startovné je zdarma

Zajištěna je i hudba a občerstvení během celého odpoledne (grilované maso, domácí zákusky a koláče, pivo a limonády).

Přijďte se podívat na probíhající rekonstrukci v lánské sokolovně a strávit příjemné, lehce sportovní, odpoledne s TJ Sokol Lány.

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem