Divadelní premiéra divadlo Lány a udělení ceny Klobouk dolů

Datum: 30.12.2018
Pořadatel: Divadlo Lány, Obec Lány
Místo: sokolovna Lány
Předprodej vstupenek bude zahájen od 17. prosince 2018 na Obecním úřadě v Lánech. Cena vstupenek je 120,- Kč a 100,- Kč (dle místa).

Naši milí diváci!

V neděli 30. prosince od 19:00 hodin vás zveme do lánské sokolovny na italskou temperamentní komedii dramatika Marca Cavallara Lásko, vezmeš si mě? Hra pojednává o tom, co se stane svobodnému záletnému miliardáři, když požádá o ruku všechny ženy, které sváděl. A co teprve, když všechny tyto ženy vtrhnou jako náhlá bouře do jeho vily s úmyslem uspořádat svatbu, kterou jim slíbil, a přitom nic netuší o své vzájemné existenci? Ubohý majordomus Hugo je tak nedobrovolně zapleten do lží a výmyslů svého pána. Ale jak z toho ven? Hrají: Jakub Týbl, Ro-man Nový, Eva Havelková, Karolína Matějková, Štěpánka Stanická, Karolína Miltrová. Režie se ujal Roman Havelka. Po premiéře opět předslavíme Silvestra a budeme i tančit. Občerstvení je zajištěno.

Předprodej vstupenek bude zahájen od 17. prosince 2018 na Obecním úřadě v Lánech. Cena vstupenek je 120,- Kč a 100,- Kč (dle místa).

Během večera také opět vyhlásíme nového laureáta ocenění Klobouk dolů pro osobnost Lán, která dlouhodobě a nezištně pracovala pro rozvoj obce a pro pospolitost na vsi. Děkujeme všem, kteří zaslali své nominace.

Roman Havelka, principál Divadla Lány

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem