Výsledky neckyády 2008

Nejoriginálnější plavidlo

Mateřská škola Lány s plavidlem MATYLDA

Soutěže Vodohraní 1. Sbor Dobrovolných hasičů TGM Lány s plavidlem LIAZ

1. Naše Lány, občanské sdružení s plavidlem DOMEČEK
2. Základní kynologická organizace Lány s plavidlem SPIRIT OF ZKO
3. Josef Barša ADSUM s plavidlem ZNAČKAŘI

Vodohraní se nezúčastnili:

Mateřská škola Lány s plavidlem MATYLDA
Modelářský klub Lány a okolí s plavidlem KATAMARAN
Plavidlo KACHNIČKY (odstoupili)

Přihlášené posádky neckyády 2008 v den závodu:

1. Modelářský klub Lány a okolí s plavidlem KATAMARAN
kapitán Václav Picka (Lány), posádka Bohumil Žák (Nové Strašecí), Matěj Kopecký (Velká Buková), Valentýna Kolocová (Rakovník), Adam Picka (Lány)

2. Fiat klub Multipla ČR, o.s. s plavidlem MULTINKA
kapitán Václav Burger (Lány), posádka Dušan Tomeček (Olomouc), Markéta Pospíšilová (Mlčechvosty), Marek Pecháček (Tuchlovice), Miroslav Lukeš (Vrchlabí), Richard a Vojtěch Simín (Buková), Petr Oulík (Nýřany)

3. Naše Lány, občanské sdružení s plavidlem DOMEČEK
kapitán Miroslav Hořejší (Lány), posádka Josef Drastil (Lány), Veronika a Jan Šulcovi (Lány)

4. Sbor Dobrovolných hasičů TGM Lány s plavidlem LIAZ
kapitán Petr Králíček (Lány), posádka lukáš Worovka (Lány)

5. Mateřská škola Lány s plavidlem MATYLDA
kapitán Tomáš Slánička (Rynholec), posádka Katka Sláničková, Katka Velíšková, Matěj Soukup, Veronika Kleinová, Anetka Klimešová, Barborka Taranzová, David a Pavlík Gottesmanovi, Gábinka Vlčková, Patrik Pavlík, Kája Trpáková, Lucie Vomelová, Honzík Genčur, Lucie, Martina a Kryštůfek Cingálkovi, Kristýnka Blínová, Viktor a Michal Kuckirovi, Jakbu Novotný, Filip Brezík, Roman Fencl

6. Plavidlo JENNI-LYN
kapitán Marie Kratochvílová (Horní Bučice - Vrdy), posádka Patrik Elhenický (Horní Bučice - Vrdy), Lucie Fialová (Horní Bučice - Vrdy)

7. Plavidlo KACHNIČKY
kapitán Karolína Poštová (Lány), posádka Adam Ondřej (Lány), Kuba Kdýr (Lány), Michal Beredzas (Lány), Ondra Putík

8. Základní kynologická organizace Lány s plavidlem SPIRIT OF ZKO
kapitán Tomáš Rychtr (Lány), posádka Zuzana Schritterová (Lány)

9. Plavidlo VAŠÍROVSKÝ LEŽÁK
kapitán Jan Slánička (Vašírov), Kokos (Vašírov), Čuník (Rynholec)

10. Josef Barša ADSUM s plavidlem ZNAČKAŘI
kapitán Martin Forlík (Lány), posádka Stanislav Wagner (Unhošť)

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem