Lánské letní slavnosti 2008 - Pozvánka

Lánské Letní slavnosti, areál hotelu Classic

Termín 5. ročníku je sobota 21. června 2008. Opět bude připraven pestrý program pro malé i velké návstěvníky v areálu hotelu Classic v Lánech (okr. Kladno).
Na co se můžete těšit:


  • šermířská vystoupení skupiny Thorax
  • k poslechu hraje country kapela Staří kamarádi
  • příjezd kněžny Elisabeth von Fürstenberg na inspekční cestu v Lánech v podání DS Tyrš, Tyršata a dobrovolného sboru hasičů TGM v Lánech 
  • výstavu květinových aranžmá lánských zahrádkářů
  • módní přehlídku netradičních modelů Lucie Šmahelové a účesů od Jany Masákové
  • divadelní představení žáků Základní školy v Lánech, a také předškoláků z lánské mateřské školy
  • pohádky pro děti - "Deset malých černoušků  a "Pohádku z kouzelného kabátu"
  • lidové a historické tance v dobových krojích v podání Základní umělecké školy Novém Strašecí a country tance souboru Klobouček
  • řemeslný jarmark s prodejem a ukázkami tradičních řemesel

 Na večer bude připravena taneční zábava pod širým nebem v atriu hotelu Classic za hudebního doprovodu kapely V pantoflích.
Věříme, že Vás nabídka zaujala a přijdete se 21. června 2008 bavit do hotelu Classic.

*************************** 

Zájemci o prodejní místo na řemeslném jarmarku si mohou stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Jarmarku se můžete zúčastnit, pokud nabízíte tradiční řemeslné výrobky, velmi vítáme předvádění výroby na místě. Vyplněnou přihlášku zašlete na e-mailovou adresu kordinátora slavností: martina.horejsi@lany.cz nebo v písemné formě na adresu: Martina Hořejší, Lesní 498, Lány 270 61. Pokud jste se dosud slavností neúčastnili, je nutné přiložit k přihlášce jednu fotografii výrobků, které chcete na našem jarmarku nabízet k prodeji.

 ****************************

K loňskému 4. ročníku Lánských letních slavností byla vydána výroční turistická známka.
Zájemci o její zakoupení mohou kontaktovat pořadatele a zaslat objednávku na emailovou adresu: martina.horejsi@lany.cz nebo si její zaslání mohou dohodnout telefonicky na 732 770 797.
Prodejní cena výroční turistické známky Lánských letních slavností je 25,- Kč + poštovné. Výroční turistická známka bude zaslána na dobírku.

 

Fotosoutěž Lánské pohledy 2019

Vyhledat


Aktuality e-mailem