• Titulní strana
  • Aktuality

Kinokavárna Muzea T.G.Masaryka Vás srdečně zve 12. října na komedii Univerzální uklízečka

Vydáno: 12.10.2006
Muzeum T.G. Masaryka v Lánech promítá tento čtvrtek 12. října 2006 od 17 hodin komedii Univerzální uklízečka. V hlavní roli účinkuje Rowan Atkinson. Dále hrají: Kristin Scott Thomas, Maggie Smith, Patrick Swayze, Emilia Fox, James Booth . Velká Británie, 2005, 103 min. Vstupné Kč 20,-.
Rowan Atkinson se po třech letech vrací na filmová plátna. Hraje muže tak zabraného do psaní perfektního kázání, že ani netuší, že jeho manželka ho podvádí nebo že jeho dorůstající děti jsou chuligáni. Reverend Walter Goodfellow je místní vikář, který žije se svojí ženou Glorií a svými dvěma dětmi v malém anglickém městě Little Wallop.