Obec Lánybrána do křivoklátských lesů

Kalendář akcí

30.7.2021
Obec Lány všechny srdečně zve do Letňáku na českou komedii Bezva ženská na krku. Režie: Tomáš Hoffman; Hrají: Petra Hřebíčková, Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Jiří Langmajer, Tereza Kostková, Jenovéfa Boková, Václav Postránecký, Matouš Ruml, Kristina Svarinská, Ondřej Malý, Pavla Tomicová, Nela Boudová, Veronika Khek Kubařová, Petr Vaněk a další. Přijďte v pátek 30. července 2021 ve 20:30 hodin do areálu Letního Kina Lány v Lesní ulici. Promítat pod širákem se začne po setmění, film trvá 97 minut. Promítáme za každého počasí, pro případ nepohody jsou připravené stany. Na místě budou připravené sedací sety; pro větší pohodlí si přineste skládací křesílka a deky. Doporučujeme si vzít repelent! Občerstvení zajištěno. Pokud přijedete autem, využijte parkoviště v Kaštánce. Neodstavujte auta v Lesní ulici; projíždí tudy autobusy. Vstup volný. COVID19 - prosíme vás, abyste své chování přizpůsobili situaci a chovali se ohleduplně dle aktuálních podmínek a nařízení.
5.8.2021
Muzeum T.G.M. Rakovník - ve čtvrtek 5. 8. 2021 vás zveme na speciální koncert v rámci Středočeského kulturního léta Robert Balzar Trio s Danem Bártou do letního kina v Rakovníku od 19.00. Robert Balzar Trio vzniklo v roce 1996, od té doby nahrálo šest alb. Většinu repertoáru tvoří vlastní skladby nebo úpravy nejen jazzových standardů. Uskupení hrálo na mnoha zahraničních koncertech a festivalech (USA, UK, Turecko, Švédsko, Maďarsko, Izrael, … ). Nejčastějším hostem tria je český zpěvák, textař a fotograf Dan Bárta. Vstupné na tento koncert je 200,-Kč, vstupenky na něj lze zakoupit na www.ticketlive.cz nebo je lze vyzvednout také na prodejních místech: Muzeum Rakovník, Žižkovo nám. 1 nebo Muzeum T. G. Masaryka v Lánech, Zámecká 197.
14.8.2021
Obec Lány všechny srdečně zve do Letňáku na českou komedii Něžné vlny. Režie: Jiří Vejdělek; Hrají: Táňa Pauhofová, Hynek Čermák, Robert Cejnar, Lucie Šteflová, Jan Maršál, Gabriel Barreto de Carvalho, Natálie Halouzková, Jan Hartl, Vojtěch Dyk a další. Přijďte v sobotu 14. srpna 2021 ve 20:30 hodin do areálu Letního Kina Lány v Lesní ulici. Promítat pod širákem se začne po setmění, film trvá 96 minut. Promítáme za každého počasí, pro případ nepohody jsou připravené stany. Na místě budou připravené sedací sety; pro větší pohodlí si přineste skládací křesílka a deky. Doporučujeme si vzít repelent! Občerstvení zajištěno. Pokud přijedete autem, využijte parkoviště v Kaštánce. Neodstavujte auta v Lesní ulici; projíždí tudy autobusy. Vstup volný. COVID19 - prosíme vás, abyste své chování přizpůsobili situaci a chovali se ohleduplně dle aktuálních podmínek a nařízení.
17.8.2021
Muzeum T. G. Masaryka v Lánech vás v rámci Středočeského kulturního léta srdečně zve na divadelní představení Městského divadla Kladno – William Shakespeare Sen noci svatojánské, které se uskuteční v prostorách letního kina v Lánech v Lesní ulici, dne 17. 8. 2021 od 19.30 hodin. Cena vstupného je 100,- Kč. Vstupenky na představení je možné zakoupit prostřednictvím prodejního portálu TicketLIVE – https://www.ticketlive.cz/cs/event/sen-noci-svatojanske-lany-17-08-2021 nebo v Muzeu T. G. Masaryka v Lánech.
28.8.2021
Obec Lány všechny srdečně zve do Letňáku na českou komedii Matky . Režie: Vojtěch Moravec; Hrají: Hana Vagnerová, Petra Hřebíčková, Sandra Nováková, Gabriela Marcinková, Jakub Prachař, Jiří Langmajer, Štěpán Benoni, Vladimír Polívka a další. Přijďte v sobotu 28. srpna 2021 ve 20:30 hodin do areálu Letního Kina Lány v Lesní ulici. Promítat pod širákem se začne po setmění, film trvá 95 minut. Promítáme za každého počasí, pro případ nepohody jsou připravené stany. Na místě budou připravené sedací sety; pro větší pohodlí si přineste skládací křesílka a deky. Doporučujeme si vzít repelent! Občerstvení zajištěno. Pokud přijedete autem, využijte parkoviště v Kaštánce. Neodstavujte auta v Lesní ulici; projíždí tudy autobusy. Vstupné 100,- (filmovou novinku distributor dovolí promítat pouze tehdy, pokud je vybíráno vstupné). COVID19 - prosíme vás, abyste své chování přizpůsobili situaci a chovali se ohleduplně dle aktuálních podmínek a nařízení.