Fotosoutěž „LÁNSKÉ POHLEDY 2019“

Vydáno: 26.4.2019

Komise pro veřejnou zeleň, územní rozvoj a veřejný pořádek vyhlašuje pro všechny fotografy nejen z obce Lány a Vašírova 3. ročník fotosoutěže – „LÁNSKÉ POHLEDY“.

Cílem je získat zajímavé pohledy na naši obec, okolí obce, stavby, lidi, sportovní, kulturní a společenské aktivity, postřehy aj.

Podmínky soutěže:

• fotografie (barevné i černobílé) budou přijímány:
  • v el. podobě (formát JPG) nebo vytištěné (formát 10 x 15 cm a více),
  • předání lze provést emailem (na adresu fotosoutez@lany.cz), poštou nebo osobně na obecním úřadě,
  • 1 autor může zaslat maximálně 5 fotografií,
  • pro každou fotografii musí být předána informace o jménu autora a názvu fota, volitelně pak o místě vzniku,
  • fotografie je možné doručit v termínu od 1.5.2019 do 15.8.2019,
  • fotografie budou průběžné zveřejňovány na stránkách.
  • zasláním soutěžních fotografií účastník potvrzuje své autorství a souhlas ke zveřejnění a dalšímu použité fotografií organizátorem soutěže.

Všechny snímky posoudí odborná porota ve složení:

Jindřich Jetel  - fotograf, ředitel fotogalerie
Milan Petriščák - amaterský fotograf, ředitel umělecké a reklamní agentury KLUBKO 55, Kladno
Karel Sklenička  - starosta obce
JUDr. Ernest Kosár - místostarosta obce
Ing. Vít Rybář, MBA - předseda Komise pro veřejnou zeleň, územní rozvoj a veřejný pořádek

Výherci soutěže (1.-3. místo) obdrží:

1. místo 5.000,- Kč
  2. místo 3.000,- Kč
  3. místo 1.500,- Kč

Dále bude udělena i cena čtenářů internetových stránek obce Lány, kde vítěz získá finanční odměnu 3.000,- Kč. Všechny fotografie budou vystaveny na adrese www.obec-lany.cz/cz/fotosoutez. Zde budou moci čtenáři v termínu od 16.8.2019 do 10.9.2019 přidělit své hlasy. Cena čtenářů bude stanovena dle počtu získaných hlasů.

Vyhlášení soutěže a předání cen proběhne 14.9.2019 na Kulinářském jarmarku.

Ing. Vít Rybář, MBA
předseda Komise pro veřejnou zeleň,
územní rozvoj a veřejný pořádek
JUDr. Ernest Kosár