Obecní knihovna otevírá 13.5.2020

Vydáno: 13.5.2020

Lánská knihovna zahájí provoz ve středu 13. května s omezenou výpůjční dobou a s novými bezpečnostními pravidly. Otevírací doba knihovny bude dočasně zkrácena od 13:00 do 16:00 hodin. V knihovně je nově instalována průhledná bezpečnostní přepážka. Opatření, která nově platí pro prostory v knihovně: Před vstupem do knihovny bude nutné vydezinfikovat si ruce připravenou dezinfekcí. Do knihovny bude možné vstoupit pouze jednotlivě. Vstup bude možný pouze s rouškou, respirátorem nebo jiným dostatečným zakrytím dýchacích cest. Pobyt v knihovně je omezen na nezbytně nutnou dobu výběru nových knih (max. 10 minut): knihy Vám může vybrat paní knihovnice. Knihy, které budou čtenáři vracet, se po odečtení z jejich čtenářských účtů odloží do karantény a nebude možné je ve stejný den zapůjčit jinému čtenáři. Děkujeme za respektování nových pravidel.