• Titulní strana
  • Aktuality

Svoz nebezpečných odpadů a odpadů určených ke zpětnému odběru proběhne v sobotu 6.11.2021

Vydáno: 1.11.2021

Sběrná místa jsou: před obecním úřadem v čase 7:50 - 8:30 hodin a ve Vašírově u kapličky v čase 8:40 - 9:10 hodin. Jedná se o: baterie všech druhů, včetně olověných akumulátorů, oleje, plechovky od barev, zářivky, výbojky, kyseliny, zásady, barvy, ředidla, lepidla, teploměry, fotochemikálie, elektronický odpad, lednice, čistící prostředky, zaolejované textilie a nádoby od sprejů. Nebezpečné odapdy se odevzdávají ve stanovený čas přímo zaměstnancům specializované firmy. Nevozte je na sběrná místa předem. Děkujeme.