Místní knihovna v Lánech se v lednu 2007 přestěhuje do nových prostor

Vydáno: 6.12.2006

Mateřská škola v Lánech navyšuje kapacitu ze stávajících 48 dětí na 65 dětí. Proto bylo nutné v budově mateřské školy uvolnit prostor, který nyní využívá místní knihovna. Od 1.února 2007 bude mít po vymalování a nutných úpravách mateřská škola k dispozici novou třídu.

Od 17. ledna 2007 přivítá místní knihovna své čtenáře v nových prostorách v přízemí pavilonu prvního stupně Základní školy v Lánech čp. 418, ulice Školní, v bývalých kancelářích firmy CZ EKOLOGIE - HOLDING, spol. s. r. o.  (společný vchod se zubní ordinací). Firma CZ EKOLOGIE - HOLDING,
spol. s. r. o.  se přestěhuje do prostor v budově Obecního úřadu v Lánech.

Z důvodu stěhování a úprav nových prostor knihovny ve škole bude v době od 1. ledna do 15. ledna 2007 knihovna dočasně uzavřena.

Otevírací doba knihovny po znovuotevření v nových prostorách zůstane stejná: středa 13.00 - 17.00 hod (srpen zavřeno). Nabídka knih: beletrie, naučná literatura, detektivky, dětská literatura, časopisy a další zajímavé tituly. Roční poplatek: dospělí 40,- Kč; děti 20,- Kč.

Místní knihovna v Lánech upozorňuje své čtenáře, že v letošním roce je otevřena naposledy dne 20. prosince 2006.