Volná místa na příměstském táboře v Domečku/v lánské sokolovně

Vydáno: 27.5.2022
O LÁNSKÝ POHÁR 18. – 22. července 2022
Inspirujeme se ve volném stylu řeckými Olympijskými hrami. Děti si vyzkouší svou dovednost a šikovnost s mnoha tradičních i netradičních disciplínách. Připravili jsme cyklovýlet, orientační běh s hledáním pokladu nebo plavbu po Židovském rybníku. Pojedeme vlakem do pražského Planetária. Na děti čeká maškarní rej v maskách, výroba týmových vlajek, tetování airbrush a hra Dračí doupě.

LÁNSKÝ EXPRESS 25. – 29. července 2022
Zveme děti na cestu do historie. Ukážeme jim zajímavá místa v okolí Lán, dozvědí se staré příběhy a pověsti. Budeme putovat po stopách lánské koněspřežní dráhy. Děti půjdou na exkurze do statku a funkčního lomu. Čeká je setkání s historickými osobnostmi a objevování pamětihodností. Děti pojedou na cyklovýlet, budou hrát Dračí doupě. Mohou se těšit na tetování airbrush, maškarní rej a výtvarné tvoření.

Pokud máte zájem své dítě k nám přihlásit, kontaktujte nás na e-mailu: tabory@lany.cz. Tábor pořádá spolek Naše Lány z.s. Táborovou základnu máme v lánské sokolovně. Máme prověřený a spolehlivý tým vedoucích a praktikantů. Nabízíme pestrý program pro vaše děti od pondělí do pátku v čase 8:00 až 16:00 hodin.

Martina Hořejší, Jitka Břehová
Tábory Lány 2022 (PDF 2,8 MB)