Obecní úřad bude využívat stránky www.lany.cz

Vydáno: 2.1.2007

Internetové stránky www.lany.cz jsou od 1. ledna 2007 jediným informačním místem o obci Lány a kulturním, sportovním a společenském dění v obci.

Koncem roku 2006 byla uzavřena dohoda mezi Obecním úřadem Lány a společností Topinfo s.r.o., která provozuje internetové stránky www.lany.cz. Předmětem dohody je vytvoření jediného oficiálního místa pro prezentaci obce na internetu a to na adrese www.lany.cz. Na této adrese budou vytvořeny dvě samostatné části - jedna s informacemi obecního úřadu a druhá veřejná informační část tvořená převážně stávajícím obsahem webu www.lany.cz.

O obsahovou náplň sekce "Obecní úřad Lány" se bude starat Obecní úřad Lány a v této části budou soustředěny především úřední informace určené pro občany Lán a Vašírova.

O obsahovou náplň veřejné informační části  www.lany.cz se bude i nadále na vlastní náklady starat společnost Topinfo s.r.o. Informační část se bude týkat především kulturního a společenského života v obci a budou zde soustředěny informace nejen pro občany Lán, ale také pro potenciální návštěvníky a turisty.

Nové stránky www.lany.cz jsou od 1.1.2007 ve zkušebním provozu, oficiální spuštění je plánováno na 1.2.2007.