Příspěvky sportovním a zájmovým spolkům v roce 2007

Vydáno: 9.1.2007

Mezi formuláři ke stažení jsou k dispozici pravidla pro rozdělování příspěvků na činnost sportovních organizací a zájmových spolků a na pořádání veřejně prospěšných akcí v roce 2007 a rovněž formulář žádosti o příspěvek.

Obecní zastupitelstvo si uvědomuje, že sport a smysluplné využívání volného času je nedílnou a rovněž velmi důležitou součástí života občanů naší obce. Komise pro sport a mládež, která pracuje pod vedením člena obecního zastupitelstva JUDr. Ernesta Kosára si vzala za svůj cíl rozšířit a zkvalitnit sportovní a zájmové aktivity občanů, a to nejen tím, že z obecních prostředků bude přispívat na jejich činnost, ale i tím, že jí bude nápomocna při řešení jejich běžných záležitostí a problémů.

Z obecního rozpočtu je pravidelně vyčleňována částka pro spolky a sportovní kluby. Finanční podpora v roce 2007 bude nově přidělována na základě předem stanovených a veřejných pravidel připravených komisí sportu a mládeže. Tato pravidla, včetně formuláře s žádostí o finanční příspěvek jsou zveřejněna v sekci Formuláře. Každý žadatel o finanční příspěvek vyplní připravenou žádost o
finanční podporu včetně informačního dotazníku. Termín odevzdání žádostí o finanční podporu pro rok 2007 na předepsaném formuláři je do středy 31. ledna 2007 na Obecní úřad Lány. Následně budou všechny žádosti vyhodnoceny. Výsledek rozhodnutí bude písemně oznámen každému z uchazečů a následně bude zveřejněn v Lánském zpravodaji a na internetových stránkách obce.