• Titulní strana
  • Aktuality

Benefiční akci "Hejbni kostrou pro druhé" připravuje občanské sdružení Naše Lány tentokrát ve prospěch Mateřské školy v Lánech

Vydáno: 11.9.2007

Pestrý program pro celou rodinu, hudba a občerstvení na Vás čeká v sobotu 22. září 2007 od 10 do 18 hodin na zahradě mateřské školy. Přijďte svou účastí podpořit dobrou věc!

Cílem této benefiční akce je přispět na zakoupení pružinových houpadel a jiných herních prvků na zahradu Mateřské školy.Každý z Vás může pomoci!

Obec Lány se v posledních letech rychle rozrůstá a přibývá i nejmenších dětí. V roce 2007 se podařilo rozšířit lánskou mateřskou školu o další třídu. Kapacita školky se tím rozrostla na 65 dětí, které tráví na zahradě v podzimních a jarních měsících mnoho času. Bohužel vybavení zahrady školky je již zastaralé, nedostačující většímu počtu dětí a pouze málo herních prvků vyhovuje dnešním normám. To bychom rádi s Vaší pomocí změnili.

Nabízíme Vám možnost příjemně prožít jeden zářijový den se svými dětmi a zároveň pomoci lánské školce. Můžete se těšit na den plný zábavy, dobrého jídla a hudby, kterým nás bude provázet Kamila Barochová. Limonáda pro všechny návštěvníky zdarma. Přijměte proto naše upřímné pozvání na benefiční akci HEJBNI KOSTROU PRO ŠKOLKU.

Srdečně Vás zve občanské sdružení NAŠE LÁNY a Mateřská škola Lány

Program ve formátu pdf. ke stažení zde.

PROGRAM:

10:00
Zahájení benefiční akce hudebním cyklem NA PODZIM NEPÍSKÁ JEN VÍTR
10:15
PŘIJĎTE SI ZACVIČT s Janou Porcalovou. S sebou vezměte vhodné oblečení a obuv, cvičení bude v budově školky.
10:30
OTEVŘENÉ DVEŘE DO ŠKOLKY, kam jste všichni srdečně zváni na prohlídku

10.30 - 16.30

• OPĚT JE PRO VAS PRIPRAVENO LÁNSKÉ KOLO! Princip lánského kola spočívá v tom, že níže jmenovaní sponzoři věnují Mateřské školce Lány finanční částku závislou na počtu ujetých kilometrů na Lánském kole (rotopedu) v průběhu benefičního dne. Samostatně vyhlásíme cenu pro Šlapáka roku a rodinu Šlapáků. Sponzory Lánského kola 2007 jsou: České lupkové závody a.s., ELEKTROMONT Matějka s.r.o., MONTYSERVIS s.r.o., ECO - JURIS s.r.o., Ing. Radek Novotný
  • KUPTE SI PUZZLE aneb akce kupte školce kousek pružinového houpadla
  • SOUTĚŽE pro zahřátí dětí i dospělých
  • PODZIMNÍ VÝTVARNÉ KOUZLENÍ s keramickou hlínou
  • PRODEJNÍ VÝSTAVA prací dětí z MŠ a ZŠ Lány

11:00
VYSTOUPENÍ RODIČŮ A DĚTÍ Z TJ SOKOL LÁNY
11:30
AUTÍČKA PRO TATÍNKY - máte doma dálkově ovládané autíčko s elektro nebo spalovacím motorem? Přijďte si zajezdit s námi.
12:00
PŘIJĎTE SI ZACVIČT s Martinou Moravcovou. S sebou vezměte vhodné oblečení a obuv, cvičení bude v budově školky.
MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ speciálními barvami
12:30
UKÁZKA VÝCVIKU PSŮ Základní kynologické organizace Lány
13:00
TANEČKY PRO RADOST - vystoupení prvňáčků Základní školy Lány
14:00
ZALOŽENÍ LÁNSKÉ KNIHY REKORDŮ A PODZIMNÍ SBÍRÁNÍ REKORDŮ s klaunem Kristyánem
15:30
OTEVŘENÉ DVEŘE DO ŠKOLKY, kam jste všichni srdečně zváni na prohlídku
16:00
ZLATÍČKA A HONEY jsou cvičební sestavy, které uvidíte v podání žákyň a dorostenek z TJ Sokol Lány
16:30
LOSOVÁNÍ TOMBOLY a La-Diskotéka pro nejmladší
18:00
VYHLÁŠENÍ VÝTĚŽKU benefiční akce, konec akce

VSTUPNÉ: děti v kočárku, děti z dětských domovů a držitelé ZTP a ZTP-P zdarma, děti do 15 let 20 Kč, ostatní 50 Kč, rodinné vstupné 110 Kč.
Celý výtěžek z akce bude věnován Mateřské škole Lány!