Mimořádně inzerce pro lánské a vašírovské občany v Lánském zpravodaji zdarma!

Vydáno: 20.12.2007

Máte jedinečnou možnost dát vědět o službách, které nabízete prostřednictvím adresáře služeb, který bude BEZPLATNĚ zveřejněn v Lánském zpravodaji v měsíci únoru.

Jste zedník, truhlář, pokrývač, projektant, masérka, kadeřnice, provozujete restauraci? Chcete získat nové zákazníky? Nespoléhejte pouze na doporučení Vašich stávajících zákazníků! Dejte o sobě vědět a získejte nové zákazníky!
V únorovém Lánském zpravodaji bude zveřejněn ZDARMA adresář všech lánských a vašírovských občanů, firem, podnikatelů, kteří zašlou své kontaktní údaje ve formátu - název, adresa, telefonické spojení, případně i odkaz na www.stránky či e-mail buď v elektronické podobě na e-mail: zpravodaj@lany.cz nebo jej v písemné podobě doručí na Obecní úřad v Lánech. Uzávěrka pro poslání údajů je 25. leden 2008.