• Titulní strana
  • Aktuality

Pozvánka na premiéru divadelního spolku Tyrš při TJ Sokol Lány, která se koná 30. prosince 2007 ve 20.00 hodin v lánské sokolovně.

Vydáno: 20.12.2007

Lánský soubor tentokráte nastudoval muzikálovou komediální hru Nejkrásnější válka od V. Renčína. Součástí premiéry bude předání předání čestného ocenění Klobouk dolů za významný přínos k propagaci a rozvoji obce.

Na tradiční 30. prosinec 2007 pro Vás připravil DS Tyrš opět novinku. Tentokrát to bude muzikálová komediální hra Nejkrásnější válka od Vladimíra Renčína, jehož jistě znáte jako autora kreslených vtipů, a Jindřicha Brabce. Poprvé za existenci našeho divadla nestojí za režisérským stolkem Roman Havelka, ale divadelní režisér, scénárista a filmový herec Karel Brožek, s nímž si můžete zde přečíst rozhovor v prosincovém čísle Lánského zpravodaje (viz. Aktuality www.lany.cz). Vstupenky jsou již v předprodeji v Konzumu u Vaněčka, Tabáku u Drvotů a v hospodě Narpa v ceně Kč 65,-, Kč 55,-, Kč 50,-.

Po představení následuje neformální posezení a volná zábava. Občerstvení a šampaňské je zajištěno.