Uzavření diskuze na Lány.cz

Vydáno: 14.1.2008

Protože mnoho příspěvků v diskuzním fóru poslední dobou překračuje veškeré meze slušnosti, byla možnost dalšího přispívání do fóra pozastavena.

Diskuze na internetových stránkách www.lany.cz byla vytvořena a všem zpřístupněna, aby se zde mohl každý vyjádřit k problémům, které jsou společné všem občanům Lán. Tento smysl diskuzní fórum dlouhou dobu plnilo a jsem přesvědčen, že jak pro občany tak pro zástupce obecního úřadu, byla diskuze nad důležitými problémy velkým přínosem.

Bohužel ale v poslední době začalo několik anonymních lidí fórum zneužívat. V diskuzi se příliš často začaly objevovat urážlivé, sprosté a nesmyslné příspěvky. Tito lidé zneužívají určité anonymity internetu, aby poškozovali všechny ostatní kolem sebe. Velice mne tato situace mrzí, ale není možné jednat jinak, než v současné době úplně pozastavit možnost přispívat do fóra. Částečně anonymní internet totiž neumožňuje jednoduše a efektivně zamezit tomuto jednání.

Jako provozovatel informační části stránek lany.cz nemohu nadále přihlížit uvedené situaci a napomáhat tak šíření sprostých urážek v diskuzi. Omlouvám se tímto všem slušným přispěvovatelům diskuze, protože jsem si vědom, že tento vynucený krok poškodí právě je.

Společně se zástupci obce budeme hledat jinou cestu, jak umožnit slušným lidem se vyjadřovat, ptát a diskutovat nad problémy obce i občanů.

Ing. Miroslav Hořejší
jednatel společnosti Topinfo s.r.o. - provozovatel informační části stránek www.lany.cz