MAŠKARNÍ MERENDA (16. února 2008, Lány - benefiční akce)

Vydáno: 7.2.2008

Vážení spoluobčané, přátelé a děti,

zveme všechny šašky, krále, zbojníky a kominíky, také víly, prince, princezny a další pohádkové bytosti na MAŠKARNÍ MERENDU v sobotu 16. února 2008 od 14 hodin do sokolovny v Lánech. Přijďte s námi společně oslavit první narozeniny Klubu pro rodiče a děti - Domečku.

Program:

14.00 Zahájení merendy a malování na obličej
15.00 Promenáda masek
Vytvoření maškarních rekordů pro zápis do Lánské knihy rekordů
16.00 Volba nejkrásnější masky
16.15 Loutková pohádka „O dvanácti měsíčkách“
17.00 Zakončení akce
Celé odpoledne bude otevřená herna pro děti v Domečku, hudba a občerstvení!

Cíl benefice:

Výtěžek z maškarní merendy použijeme na výměnu oken v 1. patře lánské sokolovny.

Klub pro rodiče a děti – Domeček našel při svém založení v roce 2007 útočiště v lánské sokolovně díky vstřícnému přístupu TJ Sokol Lány. Máme k dispozici prostornou galerii v 1. patře budovy sokolovny, ve které jsme zřídili hernu. Víme, že budova sokolovny potřebuje postupnou a kompletní rekonstrukci, většina vybavení je původní od jejího vzniku. Proto chceme pomoci s výměnou nevyhovujících oken, které netěsní, některá se špatně zavírají a uniká jimi mnoho cenného tepla. TJ Sokol Lány se snaží získat finanční prostředky zejména prostřednictvím grantů. My chceme jejich snahu podpořit. Motivací je pro nás 90. výročí, které v letošním roce TJ Sokol Lány oslaví. Proto celý výtěžek z maškarní merendy použijeme na výměnu oken v 1. patře lánské sokolovny. I vy můžete pomoci svým peněžitým darem!

Vstupné:

• děti do 15 let 20 Kč
  • všichni nad 15 let 50 Kč
  • rodinné vstupné 110 Kč (2 dospělí a 2 děti)
  • zdarma děti z dětských domovů

Těšíme se na Vás
NAŠE LÁNY, občanské sdružení

Na realizaci benefiční akce MAŠKARNÍ MERENDA se podílejí: Anna Hošková, Lány I Cukrárna Panenka, Tuchlovice I Divadelní soubor Mráz po zádech, Praha I EuroAgentur – Hotel Classic Lány I Kulturní komise obce Lány a Vašírova I Květa Bechyňová, Lány I Mateřská škola Lány I McDonald's, Kladno I NAŠE LÁNY, občanské sdružení I Paní Pavlíková, Lány I Pekárna Hošer, Nové Strašecí I TJ Sokol Lány I zvučení akce zajišťuje www.doxi.cz.

Pozvánka ve formátu PDF ke stažení.