Pálení čarodějnic ve středu 30. dubna 2008

Vydáno: 28.4.2008

zahájí strašidelný průvod v 18.00 hodin od hasičské zbrojnice u Židovského rybníka, který ponese čarodějnici na hranici na Kopaninu. Příchozí v maskách čarodějnic a jiných příšerek čeká sladká odměna.

Na modelářském letiště bude připraveno slavnostní zapálení velké hranice, ukázky hasičského zásahu dospělých a další program. Po celý večer bude hrát country muzika.

Po zkušenostech z minulého roku bude lépe zajištěno občerstvení. Bude možnost využít stanování v prostoru modelářského letiště. Novinkou letošního pálení čarodějnic je soutěž ve výzdobě oken či předzahrádek v duchu čarodějnic. Základní škola v Lánech přislíbila, že vyzdobí veřejná prostranství v obci. Každý z občanů se může přidat a ozdobit své domy a zahrádky a soutěžit tak o nejšerednější-nejkrásnější čarodějnici. Výsledky soutěže budou vyhlášeny večer při zapálení ohně.