• Titulní strana
  • Aktuality

Fiat Multipla klub se pokusí v sobotu překonat rekord zaznamenaný v české Guienessové knize rekordů

Vydáno: 15.5.2008

Zajímá Vás kolik lidí se vměstná do jednotho vozu Fiat Multipla? Přijďte v 11.30 hodin na Husovo náměstí v Rakovníku.

Ve dnech 16.-18.května se koná již páté setkání Fiat Multipla klubu v Jesenici u Rakovníka. Program akce je připravovaný od pátečního odpoledne, kdy budou účastníci přijíždět do ATC Jesenice z celé naší republiky i zahraničí. Sobotní ráno otevřeme slavnostním přivítáním všech účastníků pořadateli tohoto setkání. Následuje hromadný odjezd na Husovo náměstí v Rakovníku, zde je připraven bohatý program pro všechny přítomné i kolemjdoucí. Budeme rádi, když nám pomůžete překonat zaznamenaný rekord v české Guinessově knize rekordů vměstnání lidí do tohoto vozu. Tento rekord se může zrealizovat jen díky pomoci našich partnerů jako například Fiatu ČR, Středočeského kraje, města Rakovník, pivovaru Bakalář a našich mediálních partnerů. Jsou připravena i další překvapení a soutěže o ceny, ale to uvidíte už na místě.

Václav Burger
předseda Fiat Multipla klubu