Přijďte sportovat na Sokolení!

Vydáno: 10.9.2008

Česká obec sokolská vyhlásila na září celostátní akci SOKOLENÍ, která má nabídnout veřejnosti různé sportovní a kulturní aktivity a tak prezentovat širokou škálu činností, které v Sokole probíhají.

Naše Tělocvičná jednota se k projektu připojila následujícími akcemi.
V pátek 12. září v sokolovně od 18.00 hodin se můžete zúčastnit turnaje pro příchozí ve stolním tenise
• V sobotu 13. září můžete na venkovním sportovišti za sokolovnou od 9.00 do 13.00 hodin hrát nohejbal a líný tenis (opět pro příchozí) a od 13.00 do 17.00 hodin budou mít prostor příznivci malé kopané
Na neděli 14. září jsme připravili v sokolovně od 9.00 do 11.00 hodin cvičení pro ženy a od 13.00 do 14.30 hodin na venkovním hřišti za sokolovnou FITTESTY pro jednotlivce nebo celé rodiny. Pokračovat budeme od 15.00 hodin v sokolovně muzikálem „S úsměvem jde všechno lépe".
• Akci „Sokolování" zakončíme v sobotu 20. září volejbalovým turnajem (i pro příchozí)
na volejbalovém kurtu u sokolovny kurtu od 9.00 hodin Podrobné informace najdete ve vývěsce před sokolovnou.
Zveme širokou lánskou veřejnost k účasti. Všechny činnosti jsou zcela zdarma!